top of page

Kaheksa huvitavat fakti, millest sa ei pruugi teadlik olla


  1. Sarnaselt juustele võivad ka kulmudel olla pöörised. Pööriseid täheldatakse sagedamini neil, kellel on laines või lokkis karvakesed, kuid neid esineb ka inimestel, kellel on sirged kulmukarvad. Miks on seda oluline teada? Kui oma kulme kujundama/piirama asud, siis pead karvakeste kasvusuunda alati arvesse võtma – piira suunaga sinna poole, kuhu karvad kasvavad.

  2. Kulmukasv on suvel aktiivsem. On täheldatud, et kulmud kasvavad suvel kiiremini, kuna ilm on soe ja oleme siis aktiivsemad, kui talvel.

  3. Jah, sa näed paremini. Su kulmuluu kuju ja sel kasvavad kulmud hoiavad vihma, õhuniiskuse ja higi sinu silmadest eemal – nii näed sõna otseses mõttes paremini.

  4. Kulmugeel on uus toode. Kulmugeel on üsna uus toode ilumaailmas. Praegu moes olevad täidlased kulmud on 80ndatel popid olnud kulmude hoolitsetumad versioonid. Siis nimelt kasutati kulmude fikseerimiseks läbipaistvat ripsmetušši – praegu on aga saadaval spetsiaalsed kulmugeelid, mis hoiavad nii kulmude kuju ja on isegi veekindlad.

  5. Kulmud ei muuda su näo või silmade kuju … küll aga nad tekitavad teistele inimestele sinust mulje ja annavad edasi sinu hetkemeeleolu – kas oled õnnelik? Unine? Kuri? Üllatunud?

  6. Tugevad kulmud ei ole lihtsalt üks järjekordne trend. Need on juba mitu aastat tugevalt trendipildis sees ja jälgi nende kadumisest ei ole kusagilt näha. Ka jumestustoodete hulgas on kulmutooted tõusnud kiiresti fookusesse ja nende tootmine ning müük kasvab.

  7. Monokulme hinnati minevikus eriliselt. Kulme, mis keskelt kui kokku kasvanud, on läbi ajaloo eriti kõrgelt hinnatud. Kui tänapäeval “lahutatakse” kulmud kiirelt ära, siis kunagi nähti selliseid kulme kui erilise ilu ja intelligentsi sümboleid.

  8. Stress mõjutab sinu kulmukasvu. Stress mõjutab sinu kulme, pannes nad aeglasemalt kasvama või peatades nende kasvu sootuks.

Tags:

Erilised Postitused/
Featured Posts
Viimased Postitused/
Recent Posts
Arhiiv/Archive
Otsi taggide järgi/
Search By Tags
Järgi mind/Follow Me
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page